Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HM/N8_19Y

Electrolux
24640,00
грн.
Ключова перевага моделі - високий рівень сезонної енергоефективності (SEER = 5,6; клас «А +»). Це означає, що прилад виробляє в 5,6 раз більше холоду, ніж споживає електроенергії. Спліт-система відповідає найсуворішим стандартам енергоефективності, прийнятим в Європі в 2015 р. У порівнянні з традиційними інверторними спліт-системами, кондиціонер споживає на 30% менше електроенергії, відрізняючись більш стабільною роботою. У режимі очікування споживання енергії складає всього 0,5 Вт.
Прилад створює комфортні умови в приміщенні в рекордно швидкий термін, охолоджуючи повітря на 40% швидше, ніж стандартні Кондиціонери.
Крім того, Monaco Super DC-Inverter може функціонувати в режимі обігріву при низьких температурах зовнішнього повітря (до -15 ° С). Це дозволяє приладу обігрівати приміщення в період міжсезоння. Працюючи за принципом теплового насоса, Monaco Super DC-Inverter на кожен кіловат тепла споживає менше 270 Вт електроенергії (SCOP = 3,8), що в 4 рази ефективніше побутових електрообігрівачів.
За рахунок конструктивних особливостей спліт-система відрізняється рекордно низькими показниками шуму - 23 дБ. Інша важлива характеристика моделі - здатність підтримувати температуру в кімнаті з високою точністю, до 0,5 ° С. Це створює неймовірно комфортні умови в приміщенні і забезпечує здоровий мікроклімат, знижуючи ризик ГРЗ.
Багатоступенева система очищення повітря складається з шести комбінованих фільтрів. Антикліщовий фільтр очищає повітря від пилових кліщів, каталітичний - від шкідливих формальдегідних сполук, фотокаталітичний антибактеріальний фільтр ефективно нейтралізує більшість відомих бактерій, цвілеві грибки, мікроби, віруси і неприємні запахи. Біологічний антибактеріальний фільтр знищує до 99,9% бактерій і вірусів. Фільтр з іонами срібла і катехиновий фільтр також надають антибактеріальну дію, додатково знижуючи активність бактерій.

Серія: Arctix X

Гарантія: 36 месяцев

Країна реєстрації бренду: Швеція

Країна-виробник товара: Китай

Рекомендована пл. приміщення: 50 кв.м.

Діапазон роб. зовнішньої темпер.: -15; +43

Габарити внутрішнього блоку: 97x30x24 см

Габарити зовнішнього блоку: 84.2x59.6x32 см

Споживна потужність: 1430/1400 Вт

Тип компресора: Інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: Настінний

Холодопродуктивність: 4.6 кВт

Теплопродуктивність: 5.2 кВт

Рівень шуму: 36/56 дБ

Діаметр труб: 1/4" та 3/8"

Інвертор: Так

Тип фреону: R32

Коефіцієнт SEER/SCOP: 6.1 (A++) / 5.1 (A+++)

Відстань між гвинтами кріплення зовнішнь: 540 мм

Максимальна довжина траси: 25 метрів

Максимальний перепад висот між блоками: 10 метрів

Міжблочний кабель: 4*0,75

Кабель живлення: 3*2,5

Підключення живлення: На зовнішній блок

Режими роботи: Автоматичний; Вентиляція; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Очистка повітря; Режим підвищенної продуктивності; Турборежим; Економний.

Фільтри: Фільтр високої щільності з 6 ступеням фільтрації

Системи захисту: Антикорозійний захист; Самодіагностика; Самоочистка; Авторозморозка.

Функції та особливості: Функція I-Feel; Авто режим; 3 швидкості вентилятора; Діапазон регулювання від 16 ° С-30 ° С; Функція гойдання жалюзі; Режим «СОН»; Турбо режим; Таймер 24 години; Функція продувки випарника X-FAN; Кноп

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Payment method
Made on
Tilda